Dzisiaj jest poniedziałek, 24 lutego 2020 r.
# # # # # # # # # #

Sonda

Temat XIV Finału:
"DLA RATOWANIA ŻYCIA DZIECI POSZKODOWANYCH W WYPADKACH, W TYM NA NAUKĘ UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY"

25. Finał WOŚP

Przyszłoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie w Murowanej Goślinie wyjątkowy z kilku względów. Przede wszystkim będzie obchodził jubileusz– 25 lat od kiedy instrumenty orkiestry wydały pierwsze dźwięki, po drugie ze względu na rekordową liczbę wolontariuszy, którzy będą kwestować na ten szczytny cel, a także ze względu na wyjątkową aukcję, która odbędzie się w dniu wielkiego finału, czyli 15 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie.

Przedmiotem tej aukcji będzie wyczynowy rower bmx zbudowany specjalnie z okazji 25 finału WOŚP i przekazany na licytację przez dwóch mieszkańców naszej gminy: Jakuba Janiszewskiego z synem Wojtkiem. Cały proces odrestaurowywania i budowy Bmx’a można podglądać na fanpagu BMX dla WOŚP na facebooku, a zaręczam że warto ponieważ krok po kroku można tam prześledzić czas budowy tego cudaka, od pomysłu do gotowego roweru. Fundatorzy roweru liczą, że uda im się dotrzeć do jak największej liczby osób, co mamy nadzieję przełoży się na wyjątkowo udaną licytację i zasili konto WOŚP sporą sumką. Dodajmy że rower na żywo można oglądać w budynku SP nr 2 w Murowanej Goślinie od 20.12.2016 r.

BMX

Podczas finału orkiestrowo zagramy w Łopuchowie, Białężynie, Długiej Goślinie i Murowanej Goślinie.
Oczywiście, jak co roku podczas finału WOŚP bardzo ważną akcję honorowego oddawania krwi i rejestru do banku szpiku zorganizuje Klub HDK PCK „GOŚLINIACY" na czele z prezesem Stanisławem Woźniakiem i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Szczegółowy program wkrótce na plakatach, a także na stronie internetowej: www.wosp.kdr.pl oraz www.domkultury.murowana-goslina.pl.
Przyłącz się i graj z nami do końca świata i jeden dzień dłużej!

Każdego, kto chciałby zagrać z nami i pomóc w jakikolwiek sposób, np. rzeczowy (przekazanie ciekawych lub cennych rzeczy na licytację), finansowy (wpłata na Światełko do nieba) prosimy o kontakt z Ośrodkiem Kultury w Murowanej Goślinie (tel. 61 8122 120, e-mail: dom.kultury@murowana-goslina.pl)
SIE MA!!!

Tomasz Mizgier
Szef Goślińskiego Sztabu XXV Finału WOŚP w Murowanej Goślinie

Wysłane 29-11-2016, 22:33 przez Dominik Kowal
© 2002 - 2008 MGOKiR
& Dominiq
® All rights reserved
Sponsor witryny:
kdr.pl