Dzisiaj jest wtorek, 25 września 2018 r.
# # # # # # # # # #

Sonda

ROZLICZENIE XII FINAŁU 2004


  Murowana Goślina, 15.01.2004 r.


Fundacja Wielkiej Orkiestry
Świątecznej Pomocy
w Warszawie

 
Sztab 12 Finału WOŚP przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie przesyła kompleksowe rozliczenie 12 Finału.

Rozliczenie wolontariuszy WOŚP 12 finał - 11 stycznia 2004 r.
Sztab WOŚP przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie.

Lp.Nazwisko i imięNr identyfikatorazebrana kwota zebrane kosztowności
1.Szymański Dominik38813392,21
2.Stachowiak Marcin38814282,93
3.Osiadło Katarzyna38817577,87
4.Szymańska Joanna38812468,34
5.Rumińska Katarzyna38806208,51
6.Szymkowiak Sławomir38809187,47
7.Smolanowicz Daria38808468,73 1 złoty pierścionek, 1 złota obrączka, 1 złoty kolczyk
8.Woźniak Stanisław38810637,38
9.Woźniak Bożena388111264,69
10.Pacek Patryk38815136,08
11.Misterska Ania38804158,10
12.Wiśniewski Bartosz38802442,50
13.Konrad Nadia3880584,74
14.Modlibowska Angelika3879372,78
15.Andrzejak Marta3880737,43
16.Karasiewicz Mateusz38798285,93
17.Paulus Ania38794681,72
18.Frąckowiak Paulina38801187,65
19.Woda Kinga38800843,02
20.Woda Alicja38799386,77
21.Mołodecka Paulina38796683,65
22.Włodarczak Małgorzata38795310,34
23.Bieniek Kinga38797313,96
razem: 9.112,80 zł

W puszkach wolontariuszy była także obca waluta: 2,38 euro, 15 sk, 40 koron oraz inne, które trudno nam zidentyfikować. Złoto i obcą walutę wysłaliśmy do Was listem poleconym (ksero nadania listu w załączeniu).

W Murowanej Goślinie po raz siódmy odbyła się akcja honorowego oddawania krwi na rzecz WOŚP. Akcję zorganizował Klub Honorowych Dawców Krwi PCK “Gośliniacy” w Murowanej Goślinie. Zebrano 95,4 l krwi. Oddało ją 212 osób.

Pozostałe dochody Sztabu WOŚP
kwotaTytuł przychodu Organizator
178,00strzelanie “Pod Ratuszem”Klub Żołnierzy Rezerwy LOK w Murowanej Goślinie
346,00licytacja w Remizie OSP (wykaz licytowanych przedmiotów w załączeniu)Szkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
29,20skarbonka ze sklepu “Żabka”Piotr Rosiński Sklep “Żabka” w Murowanej Goślinie
511,87kawiarenka dla uczniów Liceum dla dorosłychSzkoła Podstawowa nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Murowanej Goślinie
250,00licytacja w Szkole Podstawowej nr 2 (wykaz licytowanych przedmiotów w załączeniu)Klub Honorowych Dawców Krwi PCK “GOŚLINIACY” w Murowanej Goślinie
268,95kiermasz prac dzieciSzkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie
415,10kawiarenka Szkoła Podstawowa nr 2Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Murowanej Goślinie
38,15woreczek grosików o wadze 3 kg ofiarowany przez Dariusza Wtorkowskiego
695,00licytacja po światełku do nieba (wykaz licytowanych przedmiotów w załączeniu)Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie
360,00licytacja w sali OSP Białężyn (wykaz licytowanych przedmiotów w załączeniu)Szkoła Podstawowa w Białężynie
366,00przychód z dyskotekiGimnazjum nr 1 im. Hipolita Cegielskiego
133,10licytacja Łopuchowo (wykaz licytowanych przedmiotów w załączeniu)Szkoła Podstawowa w Łopuchowie
30,34kwota ofiarowana przez firmę “DAR NATURY”
93,36kwota przekazana przez koncertujący u nas zespół “Flying Heads”uzyskana ze sprzedaży płyty podczas koncertu
razem: 3.715,07 zł

Kwota zebrana przez wolontariuszy i inne przychody sztabu dają kwotę: 12.827,87 tę kwotę przesłaliśmy na konto fundacji 13 stycznia br. (ksero dowodu wpłaty w załączeniu).

Nasz sztab umieścił także na aukcji allegro rzeźbę ofiarowaną przez Andrzeja Kramera. Rzeźbę zakupił P. Michał Ścibor z Warszawy za 315 zł. Po uzyskaniu od pana Michała dowodu wpłaty na konto fundacji tej kwoty przekażemy mu rzeźbę.

Pozyskaliśmy także przedmioty, które były sprzedawane na licytacjach. Na załączonych wykazach przedmiotów są podane sumy, które za nie uzyskaliśmy, także tam znajdują się kwoty uzyskane za licytację gadżetów WOŚP.

Mieliśmy w tym roku w Murowanej Goślinie piękne światełko do nieba, było to możliwe dzięki ofiarności sponsorów. Byli nimi:
  • Stefan Baszczyński (podarował zimne ognie, pochodnie i przeprowadził pokaz sztucznych ogni)
  • Cech Rzemieślników Kupców i Przedsiębiorców - 200,00
  • “Lacpol” PHZ SM sp.z.o.o. Zakład Przetwórczy Kazeiny - 200,00
  • Firma Wielobranżowa “Stalmet” Katarzyna Szacik - 200,00
  • SRH “Rolnik” w Murowanej Goślinie - 100,00
  • Jerzy Pędziński Murowana Goślina - 100,00
  • Klinika Weterynaryjna Andrzej Luty Murowana Goślina - 100,00
  • Sklep “Farby, Lakiery” Anna i Waldemar Łużni - 100,00
  • Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych “Obywatel” (reklama ofiarodawców w lokalnym miesięczniku “Obywatel)
  • Agnieszka Szymańska - Wojtera Przebędowo - 50,00
  • Lucyna Bełch Rogoźno - 20,00
  • Tomasz Mizgier Przebędowo - 10,00
  • Dariusz Wojcieszak Długa Goślina - 10,00
  • Arleta Włodarczak - 10,00
    razem: 1.100,00 zł

    Pieniążki te wpłynęły na konto naszego ośrodka, i nasz ośrodek był wystawiony rachunek za pokaz (ksero rachunku w załączeniu).

    Załączniki:
    1) Wykaz licytowanych przedmiotów w sali OSP
    2) Wykaz licytowanych przedmiotów w Szkole Podstawowej nr 2
    3) Wykaz licytowanych przedmiotów w Szkole Podstawowej w Łopuchowie
    4) Wykaz licytowanych przedmiotów w sali OSP w Białężynie
    5) Wykaz licytowanych przedmiotów na placu przed Ośrodkiem Kultury
    6) Ksero nadania paczki
    7) Ksero dowodu wpłaty
    8) Ksero rachunku za pokaz sztucznych ogni
    9) Plakaty, które wydrukował nasz sztab
    10) Najnowsze wydanie naszego lokalnego miesięcznika, w którym znajdziecie informacje, co się działo

    Dzięki ofiarnej pracy młodych członków sztabu mamy bardzo ciekawą stronę internetową: www.wosp.jdm.pl

    Serdecznie pozdrawiamy

    Członkowie komisji:
    Ewa Nowak
    Elżbieta Pawlak
    Agnieszka Szymańska - Wojtera
    Zdzisława Trojanowska

    Szef sztabu - Arleta Włodarczak

    * * * * *

    WYKAZ PRZEDMIOTÓW NA LICYTACJĘ WOŚP - 11.01.2004 r.

    Sala OSP w Murowanej Goślinie

    Lp.Nazwa przedmiotucena wywoławczacena uzyskana na licytacji
    1. Plakat WOŚP15,0020,00
    2.Kalendarz WOŚP25,0050,00
    3.Plakat WOŚP15,0020,00
    4.Książka ”72 godziny“ wydana przez WOŚP 20,0060,00
    5. Obrazek malowany akwarelami5,0020,00
    6.Obrazek malowany akwarelami5,0020,00
    7.Obrazek malowany akwarelami5,0010,00
    8.Obrazek malowany akwarelami5,0020,00
    9. Obrazek malowany akwarelami5,0025,00
    10.Świecznik szklany ręcznie malowany10,0020,00
    11.Wazon szklany ręcznie malowany10,0020,00
    12.Obrazek malowany na szkle8,0030,00
    13.Obrazek malowany na szkle8,0011,00
    14.Obrazek malowany na szkle8,0020,00
    Razem: 346,00 zł


    Szkoła Podstawowa nr 2 w Murowanej Goślinie, godz. 16:00

    Lp.Nazwa przedmiotucena wywoławczacena uzyskana na licytacji
    1.Kropelka pluszowa HDK ofiarowana przez P. Stanisława Woźniaka20,0045,00
    2.Plakat WOŚP15,0020,00
    3.Zegar pamiątkowy Klubu HDK PCK ”Gośliniacy“15,0030,00
    4.Świeczka z Jerozolimy ofiarowana przez P. Alicję Kobus20,0025,00
    5Tort 12 Finału WOŚP ofiarowany przez Pawła Piętkę20,0030,00
    6.Tort ofiarowany przez Elżbietę Majtka20,0020,00
    7.Album ”Murowana Goślina na dawnych widokówkach“ ofiarowany przez Towarzystwo Rekreacyjne ”Wagant“20,0020,00
    8.Album ”Murowana Goślina na dawnych widokówkach“ ofiarowany przez Towarzystwo Rekreacyjne ”Wagant“20,0020,00
    9.Prace dzieci z grupy ”Sprawne ręce" ze SP nr 235,0040,00
    Razem: 250,00 zł


    Plac przed Ośrodkiem Kultury w Murowanej Goślinie, godz. 20:00

    Lp.Nazwa przedmiotucena wywoławczacena uzyskana na licytacji
    1. Plakat WOŚP15,0020,00
    2.Świeczka z Jerozolimy ofiarowana przez P. Alicję Kobus20,0065,00
    3.Plakat WOŚP15,0020,00
    4.Koszulka 12 Finału WOŚP40,00150,00
    5.Obraz 12 Finału WOŚP100,00190,00
    6.Pamiątkowy woreczek 12 Finału WOŚP zawierający monety różnych walut, które wyszły z obiegu40,0060,00
    7.Filiżanka firmy Rosenthal ofiarowana przez P.Alicję Kobus100,0080,00
    8.Plakat WOŚP15,0020,00
    9.Pamiątkowa srebrna moneta o nominale 20 zł ofiarowana przez P. Alicję Kobus50,0050,00
    10.Plakat WOŚP15,0040,00
    Razem: 695,00 zł


    Sala OSP w Białężynie

    Lp.Nazwa przedmiotucena wywoławczacena uzyskana na licytacji
    1.Plakat WOŚP15,00160,00
    2.Papirus egipski ofiarowany przez P. Alicję Kobus5,0040,00
    3.Papirus egipski ofiarowany przez P. Alicję Kobus5,00120,00
    4.Kalendarz ścienny5,0010,00
    5.Kalendarz ścienny5,0030,00
    Razem: 360,00 zł


    Szkoła Podstawowa w Łopuchowie

    Lp.Nazwa przedmiotuCena wywoławczaCena uzyskana na licytacji
    1.Plakat WOŚP15,0030,00
    2.Prace dzieci (sprzedaż bez licytacji)103,10
    Razem: 133,10 zł

  • © 2002 - 2008 MGOKiR
    & Dominiq
    ® All rights reserved
    Sponsor witryny:
    kdr.pl