Dzisiaj jest niedziela, 17 października 2021 r.
# # # # # # # # # #
Statystyka
Jestes gosciem w naszym serwisie

Sonda

Temat XXIX Finalu:
"Gramy z głowa!"

Zbieramy dla oddziałów dziecięcej
laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowyOdliczamy godziny do kolejnego Finału!

We wtorek 9 stycznia w sali Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie z wolontariuszami tegorocznego 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie miał miejsce już w najbliższą niedzielę 14 stycznia br.

We wtorek 9 stycznia w sali Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie z wolontariuszami tegorocznego 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie miał miejsce już w najbliższą niedzielę 14 stycznia br. Gośliński Sztab WOŚP działający od początku przy Ośrodku Kultury przystępuje do Finału już po raz dwudziesty piąty (gramy od 2. Finału).


Spotkanie z Wolontariuszami


W spotkaniu uczestniczyli: szef goślińskiego sztabu WOŚP – Tomasz Mizgier, który przekazał wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Finału WOŚP w naszej gminie, Stanisław Woźniak - Prezes Klubu HDK “Gośliniacy”, który opowiedział o akcji poboru krwi w naszej gminie, organizowanej już od 20 lat podczas finału WOŚP oraz przedstawiciele goślińskiej policji - Maria Ratajczak oraz Andrzej Futro, którzy w kilku słowach omówił kwestię bezpieczeństwa wolontariuszy podczas zbiórki. Następnie wolontariusze otrzymali puszki, serduszka oraz identyfikatory niezbędne do niedzielnej zbiórki. Na koniec spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcie wszystkich wolontariuszy.
Już za kilka dni nasze miasto ogarnie magiczna moc radości, życzliwości i dobroci. Będzie to zatem już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP.
W tym roku gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ! SIE MA!
Gośliński Sztab XXVI Finału WOŚP

Wysłane 12-01-2018, 03:24 przez Dominik Kowal

 


© 2002 - 2008 MGOKiR
& Dominiq
® All rights reserved
Sponsor witryny:
kdr.pl